2 lut 2013

Zabawa z wodą i kolorem

Dzisiaj w moim małym miasteczku jest zimny, pochmurny dzionek. Miałam się wybrać z plenerek, jednak pada :< Śnieg stopniał, zrobiła się chlapa... Postanowiłam pobawić się troszeczkę w domku. Jak mi poszło? Sami oceńcie ;)

Ciąg dalszy zdjęć nastąpi :)

8 komentarzy:

 1. najbardziej podoba mi się to pierwsze woda ma śliczny kolor : D

  OdpowiedzUsuń
 2. "miasteczku", "dzionek", "plenerek", "troszeczkę" ?! Ty jesteś gimnazjalistką czy 5 letnim dzieckiem?! Nie znam Cię, ale ten blog wygląda na blog jakiejś 10 letniej dziewczynki... zgadłam?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdrobnienia, niby nic, ale i tak się ich czepiają. Nie widzę sensu w dodawaniu takich komentarzy, równie dobrze mógłbym dodać koma pod postami, które zawierają paradoksy typu " nie umiem wybaczac krzywdy, potrafię kochać i WYBACZAĆ", całkowicie bez sensu więc czemu by nie zhejtować prawda? ALE NIE PRZECIEŻ MOŻNA KOMUŚ WYGARNAC, ŻE ZACHOWUJE SIĘ JAK PIĘCIO LATEK. Oczywiście, oby tak dalej : )

   Usuń
 3. Mam 15 lat, a emocjonalnie hmmm nie mnie to oceniac. Zdrobnienia nacechowują przekaz pozytywnie. To nie blog o moim życiu tylko o zdjęciach. Jeśli masz uwagi do zdjęć to proszę bardzo.
  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. O Bosze, co za ludzie tu wchodzą ze swoimi brudnymi butami. Na dodatek poziom przedszkola bo nie potrafi się podpisać a jedynie popisać.
  Zdjęcie nr 2 z cytryną i kroplami jest ciekawe. Szkoda tylko że nie jest jaśniejsze.
  Pozdrawiam i życzę kolejnych miłych chwil z aparatem
  Red

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się,jest troszkę za ciemne.
   Dziękuję bardzo ;)

   Usuń

Dziękuje serdecznie za wszystkie komentarze, motywują mnie one do dalszej pracy ;) Zapraszam do odwiedzania mnie częściej ;) Maz jakieś specjalne zamówienia na zdjęcia? Pisz!