9 lip 2012

Zaczynamy tydzień pod tytułem Martwa natura

Od dzisiaj mam zamiar co tydzień robić zdięcia pod jakimś konkretnym tytułem, ten tydzień poświęcę martwej naturze, następny... Bajkom ;) Mam nadzieje że spodobają wam się moje dwa najnowsze dzieła, komentujcie i nie bójcie się krytyki, dopiero się uczę ;)
Spodnie w Nowym Yorku

Zebra w Nowym Yorku4 komentarze:

 1. Zebra jest świetna - dobry pomysł :)
  Trenuj trenuj, trening czyni mistrza:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super ! Życzę powodzenia w dążeniu do celu i przede wszystkim wytrwałości i cierpliwości, która kiedyś z pewnością się opłaci. Pozdrawiam i dziękuję bardzo iiiiii mam nadzieje do zobaczenia w kolejnych notkach !

  OdpowiedzUsuń
 3. dzięki za miłe słowa, wezmę sobie do serca Twoją radę, teraz nie mam nic do stracenia, więc każdy sposób na odnalezienie siebie będzie dla mnie dobry.

  co do Twojego projektu- ogromnie mi się podoba. Ja osobiście lubię robić zdjęcia, najbardziej makro np. kwiatów czy zwierząt, nie chwaląc się powiem, że kilka mi nawet wyszło!;d aczkolwiek talentu nie mam, za grosz;d jestem za to klasową "kronikarą", więc robię zdjęcia osobom z klasy, jednak generalnie skupiam się na emocjach. lubię robić portrety i staram się uchwycić coś takiego w twarzy, co mogłoby przyciągnąć. być może to będzie dla Ciebie tematem? może jakiś "portret emocjonalny"?:>

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno skorzystam ;) Dziękuje bardzo i życzę powodzenia ;)

   Usuń

Dziękuje serdecznie za wszystkie komentarze, motywują mnie one do dalszej pracy ;) Zapraszam do odwiedzania mnie częściej ;) Maz jakieś specjalne zamówienia na zdjęcia? Pisz!